Logo Spot Workshops

Blog

De 10 meest gekozen workshops als teambuilding activiteit

Geschreven door Sientje van Spot

4 min read

Sommige kiezen voor een volledige dag weg met het team, anderen teams gaan op zoek naar een leuke namiddag of avondactiviteit. Deze workshops worden het meest gekozen op teambuilding dagen. Of het nu ingezet wordt in een groter programma of als stand-alone activiteit, het is altijd een succes.

  1. Workshop Bier & Chocolade Tastings
  2. Workshop Pizza Bakken
  3. Cocktail & Mocktail Workshop
  4. Workshop Kintsugi
  5. Workshop Schilderen
  6. Workshop Barrel Drumming
  7. Graffiti workshop
  8. Chocolade Workshop
  9. Djembé workshop
  10. Terrazzo workshop

1. Workshop Bier & Chocolade Tasting

Bier & Chocolade workshop voor een bedrijf

Een teambuilding activiteit die wordt gesmaakt door jong én oud, man, vrouw, X, kortom iedereen. Ook al ben je niet zot van bier of chocolade, deze workshop zal je toch versteld doen staan. De combinaties die gemaakt worden zou je zeker niet vanzelfsprekend noemen, verrassend lekker daarentegen wel. Meer info over deze workshop Bier & Chocolade.

2. Workshop Pizza Bakken

Pizza workshop als teambuilding (copyright Leen Van de Sande

Napolitaanse pizza maken & bakken met de collega's. Nog nooit heeft een pizza zo lekker gesmaakt, onder begeleiding van een expert, in een houtoven en natuurlijk gemaakt door de handen van het team. Meer info.

3. Cocktails & Mocktails Workshop

Cocktail & Mocktail workshop (copyright Leen Van de Sande)

Niets kan zo goed smaken als een lekkere cocktail. Deze workshop is enorm gezellig tijdens de activiteit, maar ook na de workshop gaat heel het team naar huis met echte cocktail/mocktail skills. Van shaken, tot twisten. Meer info.

4. Workshop Kintsugi

Kintsugi workshop (copyright Studio Veka)

Kintsugi is een heel mooie Japanse kunst om gebroken zaken niet weg te gooien, maar juist te herstellen. Mét een gouden randje. In deze workshop gaan we aan de slag met gebroken potjes en herstellen we ze. Een workshop die typisch ons allen even tot rust brengt, maar ook een mooie gedachtenwijze meegeeft. Meer info over de Workshop Kintsugi.

5. Workshop Schilderen

Spot Workshops copyright

"Zo creatief is ons team niet" - think twice. Want het resultaat is keer op keer fantastisch. Jullie maken samen één groot schilderij, per team of individueel. Typisch gebruiken we acryl verf, maar bij de workshops schilderen zijn verschillende technieken mogelijk. De workshop gever begeleidt de groep en stuurt wat bij. Zo valt niemand stil én is het resultaat waardig om te worden opgehangen in the office. Meer info over Workshops Schilderen.

6. Barrel Drumming Workshop

De 10 meest gekozen workshops als teambuilding activiteit

Eens goed slaan op enkele tonnen, percussie instrumenten en alles eruit laten? Klinkt dat als muziek in de oren? Deze workshop zet sterk in op samenwerking, energie en even alles loslaten. Even out of comfort zone? Dat hebben we graag! Veel gelach, roepen & de knapste geluiden. Meer info over de Barrel Drumming Workshop.

7. Graffiti workshop

De 10 meest gekozen workshops als teambuilding activiteit

Zie je jezelf al de kantine van het bedrijf in een graffiti jasje steken? Zo ver moet het zelfs niet gaan, want we kunnen ook gewoon werken op MDF platen. Ieder voor zich of één groot werk. In deze workshop starten we met een concept en daarna helpt de workshop gever iedereen dit overzetten in graffiti stijl op het grotere werk. Iets voor jullie team? Meer inf over de Graffiti Workshop.

8. Chocolade funbuilding Workshop

Copyright: Peter Messely

Chocolade lolly's, truffels of eclairs maken. Met onze Chocolatier Expert Peter kan het allemaal. Of we gaan een stapje verder en bouwen het atomium na of ga slagroomtaart werpen. Jullie kunnen zo ver gaan als jullie willen, want niets is te gek. Bijhorende chocolade champagne? We got your back. Een unieke chocolade ervaring met iedereen in koksmuts. Liever deze Chocolade Workshop als Virtuele teambuilding te doen? Dat kan ook. De pakketten met ingrediënten worden thuis toegestuurd. Meer info over de Chocolade Workshops

9. Djembé workshop

De 10 meest gekozen workshops als teambuilding activiteit

We gaan weer in de beats. Djembé kan iedereen, je moet alleen weten hoe. De workshop gever helpt in deze groep iedereen op weg en samen maken jullie en zalige sound. De djembés worden voorzien en deze workshop kan werkelijk overal doorgaan. Buitenworkshop of binnenworkshop present. Meer info over de Djembé Workshop.

10. Terrazzo workshop

Copyright Broos Deco

Mag het wat creatiever zijn? Dan is de terrazzo workshop zéker een creatieve, maar toegankelijke workshop. En het resultaat is fantastisch. Hoe werkt het? Kleuren kiezen, alles aan de mallen toevoegen, dan drogen (20 minuten) en schuren. Een workshop waar je als team zeker 3u mee zoet bent, maar het hoofd zal even leeg zijn.

Een teambuilding organiseren? Op zoek naar alle workshops?

Alle teambulding/team event workshops zien? Bekijk het workshop teambuilding overzicht of download de brochure. Heeft u graag dat ons team met u meedenkt? Neem dan gerust contact op via [email protected].